fbpx

Remeha Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Remeha Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Remeha kazanlara ulaşmak için tıklayınız!

Eski, fazla yer kaplayan ve sizin için sürekli sorunlar çıkaran kazan dairenizi SALT Mühendislik olarak uzman ve tecrübeli mühendis kadromuz ile sizler için yeniliyoruz. Kuracak olduğumuz Remeha kazan ve kaskad sistemi ile sizi hem yüksek işletme maliyetlerden kurtarıyoruz hem de enerji verimliliğini en yüksek noktalara taşıyoruz.

Peki Kaskad Sisteminin Avantajları Nelerdir?

  • Yer kaybını minimum seviyelere indirir.
  • Büyük kazanların yüksek yatırım maliyetinden kurtarır.
  • Cihazlar ihtiyaç durumuna göre sıralı olarak çalışır. Bu sayede kazanların aynı süre çalışması sağlanır. Böylece kazanların çalışma ömrü uzatılır.
  • Pompaların frekans invertörlü olmasından dolayı elektrik tüketimi minimum seviyededir.
  • Kaskad sisteminde bir kazanın arıza yapması sistemi tamamen durdurmaz. Yönetim Paneli, müdahale edebilmek için arızalı kazanı devre dışı bırakır. Diğer cihazlar çalışır durumda devam eder ve sistem durmaz.
  • Remeha kazanlarımız stoklu olduğu için kısa sürede sorunlara çözüm getirme avantajı sağlamaktadır.

Remeha Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Kazan Dairenizi Nasıl Yeniliyoruz?

Bizimle irtibata geçtikten sonra eski kazan sisteminizi yerinde görmeye geliyoruz ve gerekli proje çalışmalarını yaptıktan sonra eski kazanınızı söküyoruz, yerine Remeha Duvar Tipi Yoğuşmalı kazanlar ile kazan dairenizi kısa süre içinde yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz.

Eski kazan dairenizi incelemek için adresinize keşif ekibimiz ile geliyoruz. İhtiyacınız olan kazan kapasitesini belirliyoruz, kazan daireniz için en uygun kaskad çözümlü projeyi belirliyoruz. Üstelik keşif hizmetini sizin için ücretsiz veriyoruz. Daha sonra kazan dairesi sisteminiz için en doğru ekipmanları içeren projeyi SALT Mühendislik olarak çizip sizler ile paylaşıyoruz. Sözleşme aşamasından sonra kurulmasını istediğiniz sistemi, bünyemizde stoklu olarak bulundurduğumuz Remeha kazanların kurulumunu yaparak, makine mühendislerimizin farkı ve tecrübesi ile en kısa sürede çalışır halde teslim ediyoruz. 

Remeha Duvar Tipi Tam Yoğuşmalı Kazan Avantajları Nelerdir?

Remeha Quinta Ace Duvar Tipi Tam Yoğuşmalı Kazanlar; 45,55,65,90,115 kW dan oluşan beş farklı kapasite seçenekleri ile her türlü yaşama alanına uygun olup, kolayca seçim yapma şansı sağlamaktadır.  65 kW ’ya kadar Villa gibi bireysel alanlar da hizmet verebilen Kazan sistemi; çok katlı binalar, spor salonları, otel, olimpik yüzme havuzları gibi 115 kW’tan fazla ihtiyaca sahip olan yerlerde kaskad sistemi ile çözülmektedir.

Son derece kompakt bir yapıya sahiplerdir ve bu sayede kazan dairesi için büyük alan kullanımına ihtiyaç olmaz. Çevre dostu olan Quinta Ace serisi düşük NOx emisyonuna (karbon salımı) sahiptir. Çok düşük ses seviyelerinde çalışır ve apartman, kütüphane gibi sessiz ortamların ısıtma ihtiyacını sağlamak için birebir çözüm sağlar.

İletişime Geç
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
SALT Mühendislik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?