SALT Mühendislik, Proje Yönetimi

SALT Mühendislik; Hastane, alışveriş merkezi, otel, konut, ofis, restoran vb. yapılarda ısıtma tesisatı, soğutma tesisatı, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat gibi mekanik tesisat alanlarında proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Amacımız müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden, alanımızdaki gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek sektördeki saygın, güvenilir firmalar arasında yer almaktır.

Genç, dinamik kadromuz ile birlikte, şahsi tecrübe ve referanslarımız, farklı bakış açılarımız, kurumsal altyapımız ve gelişime açık amatör ruhumuz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet vermek ticari ilkemizdir.

Tamamlanmış Projemiz Bulunmaktadır.
Aktif Şantiyemiz Bulunmaktadır.

İlkelerimiz

Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk
Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, ikili ve şirket ilişkilerinde, etik kurallara bağlı kalmak; dürüst ve güvenilir davranarak verilen sözleri tutmak, tutarlılık, erdemli olmak, öncü ve örnek olmak.
Yenilikçilik, Yaratıcılık ve Değişime Açıklık
Sektördeki ve teknolojideki değişiklikleri/gelişmeleri takip ederek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme merkezli, yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesini desteklemek, bizim ve çalışma arkadaşlarımızın sürekli ilerlemesini sağlamak.
Verimlilik ve Etkinlik
Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, gelişimi kar kabul eden bir firma olmak
Kalite ve Sonuç Odaklılık
Ürün ve hizmetleri, verilen sözler doğrultusunda, planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek adım adım ilerlemek ve ulaşmak.
Ekip Çalışması
Proje bazlı ya da süreçler halinde belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, bir bütünün içerisinde; sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı, uzlaşmacı ve daima ülke ve şirket karlılığını ve ilerleyişini gözeterek ulaşmak.
Konuşmayı başlat
1
Daha hızlı sonuç al
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by