SALT Mühendislik Logo

Daikin Fancoil Cihazları

Daikin Gizli Tavan Tipi Fancoil
Daikin Gizli Tavan Yüksek Basınçlı Fancoil
Daikin Kaset Tipi (60x60) Fancoil
Daikin Kaset Tipi (90x90) Fancoil
Daikin Duvar Tipi Fancoil
Daikin Yer/Tavan Tipi Fancoil
Daikin Gizli Döşeme Tipi Fancoil
Daikin Kabinli Döşeme Tipi Fancoil

Daikin Fancoil Çeşitleri

Daikin Fancoil Cihazları bir su soğutma grubunu, ısı pompası grubunu veya sıcak su ısıtıcısını etkin, sessiz bir klima sistemine çevirmek için, yüksek verimli araçlardır. Bu üniteler hem konutlarda hem de ticari uygulamalarda, konforlu bir ortam oluşturulması için etkili bir çözüm aracıdır. Daikin hem gizli hem de açık tip uygulamalar için çok sayıda farklı Fancoil Ünitesi seçeneği sunar. Fancoiller ofislerde, otellerde ve konutlarda kullanım için ideal olup hem teknik hem estetik açıdan doğru çözümdür.

Daikin Fancoil Cihazları her geçen gün daha fazla sayıda bina renovasyona girdiğinden, tüm HVAC sisteminin değiştirilmesine gerek kalmaksızın belirli bir alanda yüksek iç ortam havası kalitesinin verimli ve düşük maliyetli bir şekilde sağlanması ihtiyacı, fancoil teknolojisini avantajlı bir çözüm haline getirmektedir. Daikin güvenilir şekilde mükemmel konfor seviyeleri sunan gelişmiş kontrollere sahip, estetik olarak cezbedici fancoil ünitelerinden oluşan bir ürün gamına sahiptir. Gelişmiş DC fan motorlarının yükseltilen serisinin kullanılmasıyla, esnekliğin yanı sıra çok düşük çalışma sesi seviyeleri elde edilebilmektedir. 
Yeni fırçasız DC serileri, Daikin’ın güvenirlik ve performanstan ödün vermeksizin enerji tüketiminin düşürülmesine yardımcı olan yüksek  verimli fancoil ünitelerinin geliştirilmesine verdiği büyük önemi yansıtmaktadır. Yüksek kalite düzeyi bizim için tesadüf değildir, piyasaya yüksek teknoloji çözümlerini gururla sunuyoruz.

Son kullanıcı açısından avantajları 

       -Yüksek konfor seviyesi
       -İşletme maliyetlerinden %70’e varan tasarruflar
       -Zamanlayıcı programlı çalışma moduna sahip kumanda
       -FWECSA kumanda, FCU yönetimi açısından tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilir.
       -Üstün verimlilik düzeyleri, en iyi konfor ve en düşük çalışma sesi seviyeleri için piyasadaki en iyi çözümdür.
       -Ürün esnekliği: geniş seçenek, aksesuar ve kumanda seçenekler

Konuşmayı başlat
1
Daha hızlı sonuç al
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by